REGULAMIN FORUM

Przeczytaj proszę, przestrzeganie regulaminu jest bezwzględnie wymagane
Matt
Site Admin
Posty: 52
Rejestracja: 06 maja 2016, 11:15

REGULAMIN FORUM

Postautor: Matt » 08 maja 2016, 10:43

Forum dyskusyjne dla przyszłych mieszkańców osiedla SM Projekt przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

Przestrzeganie poniższych zasad ułatwi funkcjonowanie forum nam wszystkich, zarówno administratorom jak i Tobie, drogi Użytkowniku :)


§ 1. Wszystkich użytkowników forum obowiązuje przestrzeganie zasad kultury osobistej oraz nie używanie słów i zwrotów powszechnie uważanych za wulgarne. Dyskusje powinny mieć zawsze wymiar merytoryczny, nigdy nie mogą mieć na celu obrażenie drugiej osoby.

§ 2. Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz umieszczania materiałów sprzecznych z prawem, pornografii, linków do stron z nielegalnym oprogramowaniem, dobrami naruszającymi prawo autorskie.

§ 3. Reklamowanie zewnętrznych serwisów wymaga zgody administratorów.

§ 4. Zabronione jest posiadanie lub korzystanie przez użytkownika z więcej niż jednego konta w obrębie forum.

§ 5. Dyskusje na forum prowadzimy w języku polskim, dlatego też przed umieszczeniem wpisu warto sprawdzić zgodność tekstu z wymogami ortografii, interpunkcji itp.

§ 6. Zgodnie z zasadami netykiety na forum zwracamy się do siebie per "Ty" niezależnie od wieku i płci użytkownika.

§ 7. Prywatna korespondencja pomiędzy użytkownikami może być cytowana na forum tylko za zgodą wszystkich osób biorących w niej udział.

§ 8. Administratorzy mają prawo usuwać, edytować i zamykać tematy i posty naruszające regulamin, o czym powiadamiają użytkownika poprzez wiadomość prywatną lub adnotację w temacie.

§ 9. Osoby naruszające regulamin zostaną upomniane przez administratorów, a w przypadku powtarzających się naruszeń otrzymają ostrzeżenia, skutkujące tymczasowym odebraniem możliwości czynnego lub biernego uczestniczenia w forum.

§ 10. Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczanych przez użytkowników forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

§ 11. Niedopuszczalnym jest sztuczne nabijanie postów w obrębie forum mające na celu wyłącznie zwiększenie ilości wpisów na koncie użytkownika, a nie wnoszące nic nowego do dyskusji.

§ 12. W uzasadnionych przypadkach administrator może wyłączyć możliwość korzystania z funkcjonalności takich jak podpis, awatar, prywatne wiadomości czy też może zablokować możliwość prowadzenia dyskusji na wybranych forach.

§ 13. Wszystkie nieuregulowane regulaminem zapisy podlegają przepisom prawa obowiązującego w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

Wróć do „Regulamin i zasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość