Najbliższa okolica - otoczenie bloków

Usługi i inne
mozlianka

Najbliższa okolica - otoczenie bloków

Postautor: mozlianka » 01 gru 2016, 19:43

Hej, jako że nie jestem z Rzeszowa a przymierzam się do wynajmu/zakupu mieszkania, mam pytanie odnośnie nie tyle samej budowy, co otoczenia i "zaplecza". Tzn. co jest w pobliżu, a co ma być? Są w okolicy jakieś przedszkola, żłobki, przychodnie lekarskie? Jak ze sklepami? Na zdjęciach sam blok prezentuje się pięknie, ale w okolicy jakby pusto.
Są w planach jakieś sklepy? Nie uśmiecha mi się w razie czego latać z dzieckiem na drugi koniec miasta do przychodni czy jechać kilka km jak zabraknie mi cukru.

Com

Re: Najbliższa okolica - otoczenie bloków

Postautor: Com » 01 gru 2016, 22:30

Proponuje google map wszystko znajdziesz ;) Przystanek autobusowy blisko,Przedszkole Wyspa Skarbów ok 6 min na nogach,Delikatesy Centrum ok 3 min,Biedronka 12 min nogi, auto ok 2 min,żwirownia autem ok 3 min.Okolica bardzo spokojna ponieważ wjeżdża się w uliczkę domków jednorodzinnych,jak na zdjęciach sama zauważyłaś albo domki jednorodzinne albo łąki.Co do zakupu to wolne jest tylko jedno mieszkanko o powierzchni ok 70 m,chyba że planujesz zakup z rynku wtórnego jak pojawi się oferta.Co do wynajmu jestem pewna,że na pewno bo skończeniu inwestycji,część właścicieli będzie wynajmować.

Pawel

Postautor: Pawel » 04 gru 2016, 21:55

Moim zdaniem to jest świetne miejsce do zamieszkania - z jednej strony to prawie wieś, masa domków jednorodzinnych dookoła, a z drugiej do hipermarketów na Powstańców Warszawy jest raptem dwa kilometry. Wiadomo, że bez samochodu tam raczej ciężko by było, ale otoczeniem bym się nie przejmował, wszystko jest na miejscu. Zresztą tam się jeszcze sporo będzie budować, więc różnych obiektów przybędzie.

Ja kupiłem mieszkanie właśnie na wynajem, ale gdybym miał gdzieś zamieszkać w Rzeszowie, to myślę, że to jedna z lepszych lokalizacji - spokój dookoła, a do sklepów i centrum nie tak daleko.

Osoba

Postautor: Osoba » 17 gru 2016, 14:39

Tez polecam ta okolice :)
Jedynie co to poczta by sie blizej przydala.

rita86dol

Postautor: rita86dol » 01 lut 2017, 09:58

Wszystko bardzo blisko ;) Bardzo fajne osiedle powstało. Tylko pomału robi się juz trochę ciasno na tej Strażackiej.

Wróć do „Pozostałe”