Dobry stomatolog

Luźne rozmowy
rita86dol

Dobry stomatolog

Postautor: rita86dol » 01 lut 2017, 10:22

Długo szukałam dobrego stomatologa w Rzeszowie, aż w końcu trafiłam na gabinet stomatologiczny Agnieszki Majcher w Boguchwale. Zaplecze mają naprawdę świetne, a sama pani stomatolog ma ogromne doświadczenie i podejście do pacjenta. Ja akurat robiłam mostek, ale wiem, że zajmuje się prawie wszystkimi zagadnieniami z dziedziny stomatologii. Również stomatologią dziecięcą. Tutaj znajdziecie więcej informacji o gabinecie

Kres

Re: Dobry stomatolog

Postautor: Kres » 10 mar 2017, 19:25

Na ul. Strażackiej jest chyba obecnie 2 Gabinety Stomatologiczne i powstaje kolejny w bloku w którym jest sklep Delikatesy Centrum od strony szeregówek.

rita86dol

Postautor: rita86dol » 05 cze 2017, 13:15

Widziałam właśnie jeden już czynny, ale chwalą się ortodoncją i chyba implntami z tego, co pamiętam. Nie wiesz czy prowadzą też podstawową opiekę stomatologiczną?

brygadier

Postautor: brygadier » 12 gru 2017, 10:37

Tak się zastanawiam, czy to jest szczere polecenie stomatologa (a w innym wątku przez kogoś innego - ginekologa) czy po prostu czysta reklama. Osobiście odrzucam z góry takie rekomendacje na forum, rekomendacje za przeproszeniem ni z gruchy ni z pietruchy. Wydaje mi się, że pacjenci zadowoleni bynajmniej nie rozpisują się o takich lekarzach na forum do tego nieprzeznaczonym, wstawiając linki. Z drugiej strony, nasuwa się pytanie, czy reklama lekarzy jest przez ichniejszy kodeks etyki dozwolona? No ale cóż, reklamuję się nachalnie nie tylko lekarze, ale i prawnicy a nawet ... komornicy jak widac: http://pamietnikwindykatora.pl/2013/03/ ... komornika/

rita86dol

Postautor: rita86dol » 02 paź 2018, 15:03

jak napisałam ten gabinet z pierwszego posta jest bardzo fajny

Wróć do „Hydepark”